خبر گرانی ۲۰ تا ۱۰۰ در صدی هتل‌های کیش کذب است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مسیح الله صفا رییس جامعه هتلداران آیین درباره خبر منتشره مبنی بر گرانی 20 تا 100 در صدی بها هتل های کیش گفت: این تازه کذب محض، به دور از واقعیت و مغرضانه است.

وی افزود: در پی پلمپ گرد از هتل ها به انگیزه عدم ارائه خدمات دلخواه این خبر روز ماضی در یکتا از سایت های طاقت آشنا منتشر شد که کاملا تکذیب می شود و گردشگران می توانند به راحتی جهت اطلاع از عدم صحت این خبر با هر یک از هتل های مذهب تماس بگیرند لغایت از عدم تغییر پیش فرش تور کیش در نرخ هتل ها آگاه شوند.

رییس جامعه هتلداران افزود: با پروا به هستی کمیته بازرسی در جزیره کیش که اعضای آن نمایندگان جوامع وارگانهای گوناگون هستند بازبینی پیوسته بر شیوه خدمات دهی درحوزه های مختلف هستی دارد.

مسیح الله صفا تاکید کرد: به عنوان رییس جامعه هتلداران دین با شکایت از سایت مربوطه نشر این تازه دروغ را در مراجع قانونی پیگیری می کنیم الی بر اساس قانون با منتشرکنندگان تازه ها دروغ بر خورد شود.

وی در پیوستگی با اشاره به پلمپ هتل ارم بدلیل ارائه خدمات نا مطلوب افزود: بر اساس مصوبه کمیته نظارت هتل ارم می تواند با رفع کاستی ها و مشکلات فعالیت خود را ابتدا کند تا در ایام نوروز میزبان گردشگران باشد.

رییس جامعه هتلداران تصریح کرد: پلمپ این هتل به هیچگونه ارزانترین قیمت تور کیش عاملی برای گران شدن نرخ سایر هتل ها نیست و از سویی دیگر وجود منزل های گردشگری نیز در ایام شلوغی به کمک گنجایش اقامتی آیین می آید که البته این خانه ها نیز بهتر است با تدبیر معاونت گردشگری زیر نظر یگانه از جوامع یا نهادها کار و جنبش کنند.

گفتنی است الی واپسین،انجام امسال با بهره برداری از 4 هتل جدید گنجایش های اقامتی آیین افزایش می یابد تا در نوروز 95 جزیره نشینان میزبان شایسته ای برای گردشگران کشورمان باشند.